Sdílet na Facebooku

Ke stažení pěkné mapy ostrova Hvar

Neocenitelným pomocníkem každého správného cestovatele je mapa. A to jak ta papírová, tak dnes i v trochu modernější podobě. Výborně například poslouží online mapy přímo na internetu třeba mapy.cz, maps.google.com, maps.bing.com. Skvělá je například i aplikace Google Earth u které si můžete navíc nechat zobrazit fotky, videa, informace z wikipedie a spoustu dalších věcí přímo na mapě. Ne všude ale můžete být připojeni k internetu a navíc na vaší dovolené na Hvaru se vám asi ani nebude chtít trávit čas surfováním. Proto jsme pro vás zde připravili pár pěkných map, které si můžete pohodlně stáhnout třeba do mobilu, pda, notebooku nebo i vytisknout. Na základní orientaci vám určitě dobře poslouží.

Zjednodušená mapa (451 x 181 px, velikost 9 Kb) – Opravdu jednoduchá malá mapa zobrazující jen obrys ostrova s umístěním všech městeček, vesnic a osad.

Základní mapa Hvaru (1777 x 500 px, velikost 107 Kb) – I druhá mapa je celkem jednoduchá a přehledná. Opět na ní najdete všechny obydlené místa na Hvaru a navíc i zakreslené hlavní silnice ostrova.

Souhrnná mapa (900 x 247 px, velikost 32 Kb) – Třetí mapa je sice menší, ale i tak je na ní zakresleno vše důležité a to dokonce i s vedlejšími silnicemi a fyzicko-geografické prvky (hory).

Auto mapa Hvaru (1243 x 417 px, velikost 80 Kb) – Tato mapa je zaměřena hlavně na dopravu. Když se na ní pořádně podíváte, tak na ní najdete například přístavy, majáky, benzíny nebo i označené délky hlavních silničních tras.

Fyzicko geografická mapa (3500 x 997 px, velikost 626 Kb) – Pátá mapa je opravdu lahůdkou. Je velká a kvalitní a naleznete na ní hlavně důležité fyzicko-geografické prvky tedy hory, jak jdou vrstevnice i koty jednotlivých vrcholů. Tuto mapu vám můžeme jedině doporučit!

Mapa západní části Hvaru (144 x 454 px, velikost 100 Kb) – Západní část Hvaru patří k těm nejdůležitějších a nejhustěji obydleným. Nacházejí se zde největší města Hvar a Stari Grad nebo třeba malé letiště. Proto jsme zde pro vás připravili samostatnou mapu této oblasti.

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.