Mapa ostrova Hvar

Na této stránce vám přinášíme kompletní mapu celého Chorvatského ostrova Hvar z Google Maps. Mapa je plně interaktivní, to znamená že se v ní můžete snadno pohybovat pomocí myši, přibližovat a oddalovat nebo měnit mapové podklady za letecké snímky nebo terénní reliéfy. Na mapě si tak můžete najít jakékoliv zákoutí ostrova Korfu. A pokud by vám i to bylo málo, tak můžete kliknout na odkaz pod mapou a zvětšit si mapu do celého okna.

Další mapy tentokrát ke stažení pak naleznete v tomto článku.

Ke stažení pěkné mapy ostrova Hvar

Neocenitelným pomocníkem každého správného cestovatele je mapa. A to jak ta papírová, tak dnes i v trochu modernější podobě. Výborně například poslouží online mapy přímo na internetu třeba mapy.cz, maps.google.com, maps.bing.com. Skvělá je například i aplikace Google Earth u které si můžete navíc nechat zobrazit fotky, videa, informace z wikipedie a spoustu dalších věcí přímo na mapě. Ne všude ale můžete být připojeni k internetu a navíc na vaší dovolené na Hvaru se vám asi ani nebude chtít trávit čas surfováním. Proto jsme pro vás zde připravili pár pěkných map, které si můžete pohodlně stáhnout třeba do mobilu, pda, notebooku nebo i vytisknout. Na základní orientaci vám určitě dobře poslouží.

Zjednodušená mapa (451 x 181 px, velikost 9 Kb) – Opravdu jednoduchá malá mapa zobrazující jen obrys ostrova s umístěním všech městeček, vesnic a osad.

Pokračování článku »