Sdílet na Facebooku

Videa z Hvaru poznejte to nejhezčí

Na této stránce naleznete pár zajímavých videí z ostrova Hvar. Myslíme si, že právě z nich si uděláte tu nejlepší představu, jak to zde ve skutečnosti vypadá, než se na místa z těchto videí vydáte i ve skutečnosti,.. případně si naopak alespoň můžete připomenout krásná místa, kde jste strávili prázdniny nebo dovolenou. Pokud máte tip na další video nebo se chcete pochlubit svými vlastními záběry, stačí dát odkaz do komentářů pod tímto článkem.

Ostrov Hvar (Délka 6:00) – Velmi pěkné video, dalo by se dokonce říci mini-dokument, který vám představí ostrov Hvar a jeho hlavní krásy v podobě měst a nádherné čisté přírody. Video obsahuje anglický komentář.

Foto prezentace Hvaru (Délka 3:45) – Následující video je spíše taková poklidná prezentace složená z desítek nádherných fotek Hvaru a doplněná pohodovou Chorvatskou muzikou. Rozhodně vám ho doporučujeme ke shlédnutí.

Promo video (Délka 9:49) – Třetí video je nejenom dlouhé ale i velmi pěkné, aby také ne když je natočeno profesionálem. Opět se jedná o takový menší dokument, tentokrát bez komentáře, ale s opravdu nádhernými záběry Hvaru.

Hvar u moře (Délka 0:32) – Toto video je sice opravdu krátké, ale je na něm hezky vidět, jak vypadá většina pobřeží Hvaru. Ano v tomto videu se podíváte přímo k moři a už jen proto vám ho doporučujeme ke shlédnutí!

Hvar pohledem turisty (Délka 7:03) – Další video je opět o něco delší a ukazuje zajímavosti a krásy s pohledu běžného turisty. Podíváme se v něm tak i do barů nebo na pláž, kam nás běžné dokumentární záběry jen tak nezavedou.

1 Komentář

Díky za skvělé tipy na dovolenou Hvar. Ještě se vyplatí přečíst si, co všechno (jídlo) se vyplatí v Chorvatsku zkusit http://www.dovolena-hvar.cz/aktualne/o-umeni-vareni-nebo-co-ochutnat-na-hvaru

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.